RODO

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy:
1. Administratorem danych osobowych jest Edmund Janik Hurtownia Materiałów Elektro-Instalacyjnych Candela-1 z siedzibą w Głogówku.
2. Kontakt z Administratorem Danych Osobowych możliwy jest pod adresem: 48-250 Głogówek, ul. Dworcowa 8.
3. Za naruszenie zasad ochrony danych osobowych przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
4. Przetwarzanie danych osobowych niezbędne jest do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, bądź do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
5. Dane przechowywane będą przez okres trwania umowy, do momentu przedawnienia roszczeń, bądź do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikających z przepisów prawa.
6. Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
7. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody.
8 .Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednak jest konieczne celem realizacji zawartej umowy lub innego stosunku prawnego.

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży, fachową i wykwalifikowaną kadrę pracowników, wieloletnią współpracę z największymi producentami, należymy do jednej z czołowych grup hurtowni elektrycznych. Atuty te sprawiają, iż jesteśmy profesjonalistami, przez co staramy się sprostać najbardziej wymagającym klientom, przy zachowaniu najwyższej jakości produktów oraz konkurencyjnych cen.

Czytaj więcej...

Dbając o konkurencyjność naszej oferty przygotowaliśmy produkty w rewelacyjnych cenach oraz atrakcyjne promocje.
Wejdź i sprawdź nasze okazje.

Czytaj więcej...

Dysponujemy bogato wyposażonymi magazynami, przez co gotowi jesteśmy zapewnić asortyment wyrobów elektrotechnicznych dla szerokiej grupy klientów. W swojej ofercie posiadamy, m.in.: osprzęt instalacyjny, kable i przewody, osprzęt montażowy kabli i przewodów, rozdzielnice, obudowy, urządzenia wentylacyjne, narzędzia i urządzenia pomiarowe, oprawy oświetleniowe, źródła światła, itp.

Czytaj więcej...

Dla zapewnienia kompleksowej obsługi naszym klientom zapewniamy dostęp do wyspecjalizowanych usług. Nasza firma zajmuje się prefabrykacją rozdzielnic elektrycznych oraz świadczeniem innych usług związanych z branżą elektrotechniczną.

Czytaj więcej...


By zapewnić szeroki asortyment towarów najwyższej jakości współpracujemy z największymi producentami w branży, ich marki znane są na całym świecie.

Czytaj więcej...