Przejdź do treści
Strona główna » Blog » LED-POL producent energooszczędnego oświetlenia LED

LED-POL producent energooszczędnego oświetlenia LED

  • przez

Jesteśmy polską firmą odpowiedzialną biznesowo, nasza strategia, która już teraz pozwala nam rozwijać się szybciej i budować stabilną pozycję w wieloletniej perspektywie, wpisuje się w koncepcję zrównoważonego rozwoju.

Koncentrujemy się na dostarczaniu nowoczesnych energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych do zastosowań profesjonalnych i powszechnego użytku. Oferta produktowa jest to zróżnicowana i jest przeznaczona do oświetlenia podstawowego, dodatkowego oraz dekoracyjnego, dostępna w różnej temperaturze barwowej, odmiennej kolorystyce, a także wartości lumenów.

Firma powstała w roku 2006 w Bielsku-Białej i od tego czasu wyrosła na prężnie działającego producenta, którego produkty docierają do Klientów w kilkunastu krajach europejskich.

Dbałość o jakość produktów, rzetelność oraz umiejętność dostosowania oferty do zmieniających się potrzeb rynku to priorytety, na których budujemy dalszą wizję dynamicznego rozwoju naszej firmy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku oraz You Tube, gdzie znajdą Państwo najświeższe informacje o naszej firmie i ofercie.

CZY WIESZ, ŻE…?

ATLAS BASIC to nowoczesna oprawa dedykowana tubom LED T8? Jest pyłoszczelna i wodoodporna (IP 54) co pozwala na zastosowanie oprawy np. w halach montażowych, produkcyjnych, magazynowych, garażach, ciągach komunikacyjnych czy sklepach. Więcej o produkcie https://bit.ly/oprawa_ATLAS

GRADO-2XT8120

GRADO to szeroka oprawa o doskonałej dystrybucji świata? Odpowiednio dobrana szerokość oprawy sprawia, że generowane przez tuby ciepło jest dobrze rozprowadzane w środku.

Oprawa nadaje się do obiektów o zwiększonej wilgotności i narażonych na bezpośrednie działanie czynników atmosferycznych, (IP 65) w tym UV np. na przystankach, wiatach, w tunelach. Jej trwałość zapewnia także wysoki stopień odporności na uderzenia IK10. Więcej o produkcie https://bit.ly/oprawa_GRADO